WİNDOWS 10 UNUTULAN PAROLAYI KALDIRMA PROGRAMSIZ

WİNDOWS 10 UNUTULAN PAROLAYI KALDIRMA PROGRAMSIZ

Windows 10 unutulan parolayı kaldırma programsız  bir şekilde nasıl sağlayabiliriz sorusuna yanıt bulmaya çalışacağız. Windows giriş şifresi için sistemsel bilgilere zarar gelmeden kaldırabilir ve değişebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için öncelikle Windows 10 yükleme diskine sahip olmamız gerekiyor. Ya da USB bellek olması gerekmektedir.

Mümkün olursa Windows 10 DVD aygıtını bilgisayara takarak  ilk yükleme yapılacak CD veya USB  aygıtını seçerek F10 tuşundan ayarların tümünü kaydet ve çık yapıyoruz. Bu adımdan sonra ekrana CMD ekranı açılacak. Açılan bu programa sırasıyla tüm kodlamaların girişini sağlıyoruz. Girişini sağladığımız her kodun sonunda mutlaka “Enter” tuşuna basıyoruz. Kodlar ve harfleri atlama yapmadan sırasıyla girmeniz çok önemlidir.

Eğer bu durumda yine hata verirse, siyah ekranı kapatarak yine “shift+f10” tuşlarına basılı tutarak C: komutu yerine D: komutunu girmemiz gerekecektir. Tüm bu işlemlerin sonunda “Wpeutil Reboot” komutu ile beraber işlem tamamlanmış olacaktır. Windows 10 unutulan parolayı kaldırma programsız işlem için açıklamada bulunduğumuz uygulamayı sırasıyla takip etmeniz doğrultusunda sorun çözülecektir.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU