WİNDOWS 7 8 10 BLUETOOTH SORUNU

WİNDOWS 7 8 10 BLUETOOTH SORUNU

Windows 7 8 10 bluetooth sorunu, genel manada halledilebilen sorunlardandır. Mouse, klavye, kamera gibi uzaktan bağlantı yapılabilecek cihazların bluetooth ile bağlantısı yapılabilmektedir. Ancak bunun yapılabilmesi için bilgisayarda bu özelliğin olması gerekmektedir. Öncelikle bunun öğrenilmesi önemli bir konudur. Eğer bilgisayarınız bu özelliğe sahip değilse bu özelliği oluşturabilecek bir cihaz kullanmanız mümkündür. Bu cihazı bilgisayarınızla eşleştirdikten sonra bağlantıyı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işlemler yapıldı ve cihazın bağlandığından emin olduysa ve hala sorun devam ediyor ise bazı işlemler yaptıktan sonra çözüme kavuşmak mümkün olmaktadır. Öncelikle bluetooth açılmalıdır ve bulunabilir hale getirilmelidir. Daha sonra başlangıç kısmından; cihazlar ve yazıcılar seçeneğine girin. Cihaz ekle kısmını seçerek buradan da bağlantısını yaptığınız cihazı tıklayarak ileriye tıklayın. Bundan sonra cihazı kullanmanız ve sorun yaşamamanı z gerekmektedir.

Diğer aşamalarda bağlantı kurduğunuz her cihaz için bluetooth özelliği kullanmaya devam edebilirsiniz. Görünürlüğü nasıl sağladığınız burada en önemli noktalardan biridir. Bunun için cihaz ayarlarına girmeniz ve diğer cihazlar için görünürlüğü açmanız gerekmektedir.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU