WİNDOWS 7 8 10 VİRÜS TEMİZLEME (%100’DE 100 KESİN ÇÖZÜM )

WİNDOWS 7 8 10 VİRÜS TEMİZLEME (%100’DE 100 KESİN ÇÖZÜM )

Windows 7 8 10 virüs temizleme (%100’de 100 kesin çözüm ) , bilgisayarda bulunan kötü yazılımları güvenli modda nasıl temizlenebileceği hakkında geliştirilen bir konudur. Bu kullanıcıların genel sorunudur. Bu yüzden çözüm önerileri oldukça önemlidir. Bilgisayar içerisinde bulunan bilgilerin kaybolmadan virüslerin temizlenmesi önemlidir. Bu yüzden bu konuya dikkat ederek virüs taraması yapmak gerekmektedir.

Windows 7 8 10 virüs temizleme (%100 ‘de 100 Kesin Çözüm ) , için belli aşamaların yapılması gerekmektedir. Bu işlemlerin yapılması için öncelikle Windows güvenlik duvarlarını devre dışı bırakmamanız önemlidir. Çünkü bilgisayarınızın savunmasız kalmasına neden olabilirsiniz.

Bir bilgisayara virüs bulaştığını bilgisayarın yavaşlamasından, programların çalışmamasından ve istenmeyen dosyaların birden bire açılmasından anlayabiliriz. Bu gibi durumlar yaşandıktan sonra virüs temizleme işlemi yapılmalıdır. Aksi takdirde zararlı virüsler bilgisayarların diğer dosyalarına da bulaşabilmektedir. Anti virüs programı çalıştırılırken bilgisayar güvenli modu seçilmelidir. Çünkü bazı virüsler internet ağlarında kendilerini gizleyerek kötü yazılımları bilgisayarınıza sızabilirler. Güvenli moda geçerek bu durumu engellemeniz mümkündür.

webtoz.com
Posted in Bilgisayar

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

Posted in Bilgisayar

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

Posted in Bilgisayar

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

Posted in Bilgisayar

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU