WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI AÇILMIYOR SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

WİNDOWS GÜVENLİK DUVARI AÇILMIYOR SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

Windows güvenlik duvarı açılmıyor sorunu ve çözümü yazımızda barındırıyoruz, bu tip sorunlar önemlidir çünkü bilgisayarımız kötü yazılımlarda Windows güvenlik duvarı sayesinde korunur. Güvenlik duvarınız kapandıysa, açılmıyorsa size vereceğim yöntemleri denemeniz işe yarayacaktır.

Windows güvenlik duvarı açılmıyor sorunu ve çözümü için ilk yöntem kötü amaçlı yazılımları bulma ve temizleme yöntemidir. Sırasıyla izlemeniz gereken adımlar Microsoft Güvenlik Tarayıcısına giriş yapıp dosyayı bilgisayarınıza indirmek ardından programı açmak. Kurulumu yaptıktan sonra programları ve dosyaları ara seçeneğinden tüm bilgisayarınız aratabilirsiniz. Ardından Windows Güvenlik Duvarına girip tüm ağlar için duvarı aç sekmesini seçin aktif edin. Eğer hata hâlâ devam ediyorsa sıradaki yöntemi deneyin.

İkinci yöntem ise; Başlat> Ara> Hizmetler (yönetici olarak çalıştır)> Windows Güvenlik Duvarı (çift tıklama ile giriş yapın)> Başlangıç Türü> Otomatik yapın ardından bilgisayarınız yeniden başlatın.

Windows güvenlik duvarı açılmıyor sorunu ve çözümü için iki yöntemi de denediniz ve sonuca istediğiniz şekilde ulaşamadınız ise (düşük bir ihtimal) sizin düşündüğünüzden farklı durumlar oluşmuş olabilir. Sorunu daha detaylı tespit daha iyi olacaktır.

webtoz.com

OYUNLARDA FPS ARTTIRMA

OYUN VE PROGRAM AÇILMIYOR SORUNU

OYUN KURARKEN DLL HATASI WİNDOWS

KÜÇÜK RESİM ÖNİZLEME SORUNU