Xiaomi A2 İncelemesi

Xiaomi A2 İncelemesi

Xiaomi tarafından piyasaya sürülen A1 modelinin ardından Xiaomi A2 de müşterileriyle buluştu.

Xiaomi A2 Özellikleri

Xiaomi A2’nin A1’den farklı olarak çok fazla bir değişikliğe gittiğini ifade edemeyiz. Kulaklık girişinin kaldırılmış olması olumsuz anlamda yaşanan değişimlerden birisidir. Kulaklık kullanmak için başka bir aparata daha ihtiyacınız bulunmaktadır. Xiaomi A2’nin en önemli özelliklerinden birisi Android One sürümü ile gelmesidir. Saf android yazılımı sayesinde kullanıcılarına güvenli ve sade bir deneyim sunmaktadır.

Xiaomi A2 teknik özellikleri konusuna değinecek olursak öncelikle 5.99 inç ekran boyutuna sahip olduğunu ifade etmek gerekir. Bu ekran  boyutu büyük denebilecek seviyede ve yeterlidir. Cihazda 4 GB RAM bulunurken dahili hafızası 32 ya da 64 GB olarak piyasaya sunulmaktadır. Selfie kamerası olarak da adlandırılan ön kamera 20 megapiksel olarak tasarlandı. Bu ise yüksek çözünürlükte fotoğraflar çekebilmeyi mümkün kılacaktır.

Cihazda parmak izi okuyucusu da bulunmaktadır. Bataryası ise 3010 mAH batarya kapasitesine sahiptir. Ekran gövde oranı %77,8 olduğu için ekrandan geniş bir şekilde faydalanabilmeniz de mümkün olacaktır. Cihazın 8 çekirdek işlemciye sahip olduğunu da unutmadan belirtmek gerekir. Bu özellik sayesinde donma olmadan cihazla her türlü işlemi yapabilirsiniz. Xiaomi A2 fiyatı ise özelliklerine göre makul bir seviyededir. Hali hazırda 1.600 ile 1.800 lira arasında değişen telefon kullanıcıların pek çok ihtiyacına rahatlıkla yanıt verecek seviyededir.

Xiaomi A2 İnceleme

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA