Xiaomi A2 Lite İnceleme

Xiaomi A2 Lite İnceleme

Xiaomi firmasının teknik özellikleri yüksek ve fiyatı da ucuz telefon üretme çabasının sonuçlarından birisi olan Xiaomi A2 Lite modelini sizlere anlatacağız.

Teknik Özellikleri

Xiaomi A2 Lite cihazı 178 gram ağırlığı ile 5,84 inç ekran büyüklüğüne sahiptir. 4000 mAH batarya kapasitesine sahip olması nedeniyle uzun süren telefon kullanma deneyimi sunmaktadır. 64 GB dahili hafızaya sahip olmasına rağmen 256 GB’a kadar artırılabilmektedir.

Kamera piksellerine baktığımızda biraz düşük olduğunu görmekteyiz. Zira ön kamera 5 MP iken arkada bulunan iki kamera ise 12 ve 5 MP’dir. Her ne kadar megapikselleri düşük gibi görünse de hazırlanana özel yazılım sayesinde iki kamera çözünürlüğü yüksek fotoğraflar çekebilmektedir. 4 GB RAM’e sahip olan telefonun ana işlemcisinin 8 çekirdek olması da telefonun donmadan kullanılmasına olanak sunmaktadır.

Cihazda parmak izi okuyucusu bulunurken çift hat ile birlikte kullanıma da müsaade etmektedir. 4.5 G’yi destekleyen cihazın indirme hızı 300 Mbps’ye kadar çıkarken yükleme hızı ise 50 Mbps’ye kadar çıkmaktadır. Telefon Android 8.21 Oreo ile kullanıcılarına sunulurken Android 9.0’a da yükseltilebilmektedir. Cihazın 24 ay boyunca garantisi bulunmaktadır. Yurtdışı uyumlu gelen cihazlarda ise kulaklık girişi bulunmayabiliyor. Bu durumda kullanılacak aparatlar da kutu içerisinden çıkmaktadır. Xiaomi A2 Lite fiyatı ise 1.500 lira ve civarında seyretmektedir. Fiyat ve özellik açısından tercih edilebilecek telefonlar arasındadır.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA