XİAOMİ ROM NASIL YÜKLENİR?

XİAOMİ ROM NASIL YÜKLENİR?

(FORMAT ATMA SIFIRDAN KURULUM)

Xiaomi rom nasıl yüklenir? (format atma sıfırdan kurulum) sorunuza cevap bulacaksınız. Xiamoi kullanıcılarının işlerine yaracak bir program olan XiaomiTool isimli programda birçok kullanıcı sorunlarına çözüm buldu.

Bu uygulama Xiaomi markalı telefonunuza uygun romu bulup otomatik olarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. XiaomiTool uygulaması ne işe yarar? Bu uygulama Xiaomi marka telefonlarınızın romlarını kolayca değiştirmeye yarıyor. Windows platformu üzerinde geliştirilmiş bir programdır. Telefonunuzun için en uygun romu bulur ve uygular. XiaomiTool programı ile orijinal romları kurabilirsiniz, Xiaomi.eu romlarını kurabilirsiniz, bootloader kilidi açıp, kapatabilir.

XiaomiTool programı her ne kadar profesyonelce hazırlanmış gibi dursa da orijinal değildir yani resmi yazılım değildir. Programı Xiaomi tarafından yazılmamış olsa da gayet başarılı yazılmış bir programdır.

Kullanımı ise Windows yüklü bir bilgisayar yardımı ile oluyor. Programa girip tamam butonuna bastıktan sonra önce internet bağlantısı ardından gerekli sürücüleri sonra bilgisayara bağlı cihazları kontrol ediyor. Tüm kontrolleri bittikten sonra ise kurulumun yapılanması yapılıyor ve Xiaomi rom nasıl yüklenir (format atma, sıfırdan kurulum) sorunuza cevap buluyorsunuz.

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA