Dünya Üzerinde Önemli Yer Edinmeye Çalışan Yahudiler.Büyük Orta Doğu Projesi İçin Çalışmalarına Devam Ediyor.Bu Çalışmalarının En Önemlisi Çoklu Nüfus Rejimi Ordu Sayısını Yükseltmektir.Özelikle Hitler Döneminde Büyük Kayıplar Veren Yahudiler Hitler Döneminden Sonra Üremeye Kendi Devletlerini Kurmayı Tarihte Yaşadıklarını Tekrar Yaşamamak İçin Mücadele Ediyorlar.Bu Mücadele Büyük Süper Güç Dediğimiz Devletlerin Destekleri İle Sağlamaktadır.Hatırlarsanız F16 Yazılım Bilgilerini Dünya Üzerinde Hiç bir Devlete Satmayan Abd Ben-i İsrail Devletine Satmıştır.Suriyenin Golen Tepelerini Kudüs Mevkisini İsrail’e Vermek İçin Her Türlü Anlaşmayı Yapmışdır.Bilmediğimiz Karanlığın İçinde Daha Ne Tür Gizemli Destekler Verdiği Bu Bilgilerin Gizli Tutulması Bir Gerçektir.Demir Kubbe Projesinin Çinliler Tarafından Ele Geçirilmesi Ve Projenin Desteğide Amerikadır.

Yahudi Nüfusu

Orta Doğu Dönen Dolaplar

Dünya Üzerinde Devletler Güçlerini Kaybetmemek İçin Kendisine Destek Veren Küçük Devletleri Hep Desteklemişdir.

Tıpkı Almanya’nın İngiltereyi Yüceltmesi İngiltere’nin Abd Yüceltmesi Abd nin İsrail’i Yüceltmesi. Ve En Son Mısır Ele Geçirmesi.İran Cumhur Başkanını Gelecek Seçimde Nükler Güç Korkusundan Dolayı İndirmesi.

Irak İsrail’e Saldırması Ve Irak’ın Yok Edilmesi.

Bizlere Bu Olaylar Şunu Gösterir.

Dünya Paylaşılıyor.Bölge Bölge Savaşlarla Tehtitlerle Küçük Devletler Yıkılıp Büyükler Tepelerine Çöküyor.

Özelikle Orta Doğu Üzerinde Devletleri Takip Ederseniz Oyunların Nasıl Oynandığını Piyonların Nasıl Kullanıldığını Görüyorsunuz.

Piyon Demiş İken Katara Yapılan Ambargo Sadece Amerikalar Tarafından Değil Onun Piyonları Tarafından da Olmuştur.

Yani Haritada Yer Edinmek İstiyen Devletlerde Var.

Peki Neden Konumuzda belirtmiş Olduğumuz Üzere İnsanları Kontrol Altında Tutmak Ve Dünyaya Hakim Olmak Zengin Olmak.

Peki Türkiye ?

Türkiye den Korkmaların Sebebi İman Dolu İnsanların Olması Toprakları İçin Canlarını Hiçe Sayacak Yiğitlerin Olmasıdır.Türkleri Yok etmek İçin Hem Askeri Güç Hemde İnsan Nüfusunu Yükseltiyorlar.

Ve Bunu İsrail İle Planladıklarını Düşünüyorum.

Oynanan Oyunları Örtülü Olarak Sizlere Sunmaya Çalıştım Günümüz Siyaseti Bırakarak Kafanızı Biraz Dışar’da Neler Oluyor Onları Takip Etmeniz Ve İnsanları Bu Konular İle bilgilendirmeniz.Daha Önemlidir.

 

Yavuz tarafından yayınlandı

Ne bileyim Füsun. Şimdi aramıza duvar örsen, Yine kalkıp senin sevdiğin renge boyarım.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir