Yalan İle İlgili Sözler

Yalan İle İlgili Sözler

Yalan söyleyerek çok fazla yol kat edebilirsiniz ancak o yoldan geri dönmek istediğinizde, artık yolda dikenler sizi karşılar.Yalan İle İlgili Sözler

Eğer ilk yalanını söylediyse bir insan, artık ardı arkası kesilmez ve hayat yalan oynanmaya başlar.

Kalbinizden yalan yaşantıyı atamadığınız sürece, dilinizden de atmanız çok kolay olmayacaktır.

İnsanlar yalan söylemekten hoşlanmaya başladıkları zaman artık susmayı da bir eylem olarak görmezler.

Bazı insanlar hayatlarını yalan üzerine kurulu yaşamaktan hoşlanırken bazıları dürüst yaşamaktan hoşlanırlar. Yalan kazanmış gibi görünse de asıl şampiyon dürüstlüktür.

Eğer çevrenizde yalan söyleyen insanlar varsa, üzümün üzüme baka baka karardığını unutmamanız gerekir. her yalan cümlede kendi kelimelerinizi arayın.

Yalan İle İlgili SözlerYalan söyleyen insanın hızına ışık hızının dahi yetişemediğini söylerler. Ama hızın sonu her zaman iyi bitmez.

Hayatta her şey yalan gelir insana eğer etrafında yalanla yaşayan insanlar varsa.

Birini çok seversiniz, çok güvenir ve hayatınızı onun hayatına bağlarsınız ancak ufacık bir yalan tüm bağlarınızı koparmanıza yeter de artar bile. Yalan yılan gibidir, sevginizi zehirler.

İnsanlar yalan söylerken kendilerini çok rahat hissederleri çünkü içten içe bilirler ki hiçbir zaman o yalan söyledikleri insan olamayacaklardır.

Bazen yalanlar öyle bir hoşumuza gider ki, görmezden gelmeye başlarız, ancak bazen de o kadar zorumuza gider ki, dürüstlüğün önemini anlarız.

Yalan en büyük günahlar içerisinde yer alır, söyledikçe kalpteki kara lekeyi de çoğaltır. Kara lekeler zamanla kara delikleri oluşturur.Yalan İle İlgili Sözler

Yalan söylemek zekâda biten bir olaydır. Yalan söylemek için zekâsı yeterli olan herkes yalan söyler, ancak dürüst olmak için kimse cesaretini kullanamaz.

Ben sana hep inandım ve beni üzen tek şey bana yalan söylemen değil, bu saatten sonra hiçbir lafına inanmayacak olmamdı.

webtoz.com

İnsanlar sevdikleri her insanın laflarında bir doğru, sevmedikleri her insanın laflarında ise bir yanlış aramaya meyillidirler.

Benim tek sorunum ne biliyor musun? Senin her yalanına koşulsuz şartsız inanmak. benim tek sorunum Seni yalanlarınla sevmekti.

Yalan İle İlgili SözlerSevdiğini söylemek akıl ve cesaret işidir, sevmediğini söylemek ise zekâ işidir, sen de ne akıl var ne zekâ, bari yalan söyleyerek inandır beni sevdiğine.

Birine âşık olduğunuzda ve bu aşk küllerinden doğduğunda, artık her lafına inanırsınız ve hiçbir yalan size anormal gelmez.

İnsanları yalanlarınıza ancak bir kaç defa inandırabilirsiniz, sonrasında siz onların salak olduğuna inanırsınız.

Kıymet İle İlgili Resimli Sözler

Kırılmak Kırmak Sözleri Resimli

İnsan Olmak Temalı Resimli Sözler

Sabah Namazı İle İlgili Sözler