Yasaklı Sitelere Giriş Android

Yasaklı Sitelere Giriş Android

Bu yazımız içerisinde Android telefonları kullanarak yasaklı sitelere girmenin yollarını sunacağız. Bunun için iki tane yöntem bulunuyor.

Bir internet adresinin yasaklanması hükümetler tarafından alınır. Günümüzde binlerce kullanıcı yasaklı siteler girmek için farklı yöntemleri internet üzerinden arıyor. Peki, yasaklı sitelere nasıl girilir?

Wifi Üzerinden DNS Değiştirme

Masaüstü bilgisayarlarda yapıldığı mobil cihazlar üzerinde de DNS değiştirebilirsiniz. Bir web sitesi yasaklandığı zaman otomatik olarak DNS adreslerinden yasak yazısı alırsınız. DNS değiştirdiğimizde ise bu durum engellenir ve direkt olarak web adresine gireriz.

Zenmate Uygulaması

Yasaklı sitelere girmek için Zenmate uygulamasını kullanabilirsiniz. Program ücretlidir. Ancak yedi gün boyunca ücretsiz olarak kullanma imkanını bulunuyor.  Google Play Store Üzerinden İnirebilirsiniz

VPN Hub Uygulaması

VPNhub uygulaması ücretsiz ve üyelik gerektirmeden sınırsızca VPN hizmetini kullanmanızı sağlıyor. Uygulama sırasında çıkan reklamlar uygunsuz içerikler gösterebiliyor. iPhone ve Android telefondan yasaklı sitelere girebilmek için;

  • Cihazınız üzerinden App Store uygulamasını açın,
  • App Store bölümüne VPNhub yazın,
  • VPNHUB uygulamasını indirin.

Uygulamayı indirdikten sonra cihazı çalıştırdığınız VPNhub DNS adresinizi otomatik olarak değiştirecektir.

webtoz.com
Posted in İnternet

İNTERNETE BAĞLANAMIYORUM SORUNU

Posted in Ağ Sistemleri

Android ağa erişim reddedildi Hatası Çözümü

Posted in Ağ Sistemleri

ip adresi ele geçerse ne olur

Posted in İnternet

Çalınan Hotmail Adresini Geri Alma