Yeni “AirPods 2” Gerçekten Muhteşem

Çok fazla istek ve çalkalanmalar üzerinde Apple’ın ikinci nesil Airpodları sonunda piyasaya çıktılar. Fakat bu Airpodlar tam olarak insanların umduğu şekilde değil.  Söylentilere göre renk seçenekleri, tasarım değişiklikleri ve biyometrik özellikler gösterilmemiştir. Ve Apple’ın basın açıklamasında bahsetmediğinden, muhtemelen ses kalitesinin artması beklenmiyor. Ve kesinlikle bazı gelişmeler olsa da, vitrin öğesi olan Airpods sahipleri için ağır bir eklenti fiyatı ile birlikte geliyor. Piyasaya sürülen Airpodlar, iki yıl önce tasarlanan Airpodlarla aynı özelliğe sahip olarak görülüyor. 

Airpods 2 Hakkında

Ancak Apple’ın bir sonraki iPhone’larının piyasaya sürülmesiyle bu sonbaharda yeni renkler eklemesi mümkündür. XR’den önce, Ürün Kırmızı renk seçenekleri bir iPhone ilk kez açıldıktan 6 ay sonra ortaya çıkacaktı. Fakat daha önce ortaya çıktı. 

Uzun zamandır beklenen ve daha önce duyurulmuş olan  AirPods kablosuz şarj çantası  nihayet kullanıma sunuldu, yani Qi uyumlu bir şarj matında şarj olacak, ancak yeni AirPod’ların temel modeline dahil edilmedi. Bu arada, orijinal AirPod’ların sahipleri,  istedikleri tarzda Airpodları ve kılıfları ayrı ayrı satın alabilirler . 

Büyük değişim, Apple’ın yeni “H1 yongası” ile birlikte, “devrimci bir ses deneyimi ve gelişmiş senkronizasyon oluşturmak için özel ses mimarisi sunuyor”. Apple’a göre , yeni çip, sahip olduğunuz tüm Apple cihazları arasında iki kat daha hızlı bağlantı süresine ve birinci nesil AirPod’lara kıyasla yüzde 50 daha fazla konuşma süresi (1 saat daha fazla) izin veriyor. Bununla birlikte, müzik dinlemek için pil ömrü 5 saattir. Bu durumda 15 dakikalık bir şarj, 3 saat dinleme süresi ve 2 saat konuşma süresi sağlar; bu, pil ömrü ile ilgili endişelerin azaltılmasına yardımcı olur.

airpod

 AirPod’ların her zaman açık olan ses tanıma özelliğini de kolaylaştırıyor . Bu, Siri’yi etkinleştirmek için bir AirPod’a iki kez dokunmak yerine, Apple’ın ses asistanını etkinleştirmek için sadece “Hey Siri” demeniz anlamına gelir. Microsoft , Yüzey Kulaklıklarında her zaman açık olan bir özelliğe sahiptir , ancak yalnızca Microsoft’un Cortana ses asistanı ile çalışır, 

Yeni AirPod’leri henüz denemedim, ancak Apple onlar hakkında daha iyi ses çıkardıklarını söylemedi. Apple’ın AirPods’un iç tasarımına çeki düzen verdiği söyleniyordu. Bas eksikliği mevcut AirPod’larda bir zayıflıktır. Bu nedenle Apple’ın bir sonraki AirPod’ları biraz daha iyi ses çıkarması için tasarlayacağına dair bazı umutlar vardı. 

webtoz.com
Posted in Akıllı Telefon

XPERİA Z3 ÖNBELLEK VERİLERİNİ SİLME

Posted in Akıllı Telefon

SONY XPERİA ROM İNDİRME VE YÜKLEME

Posted in Akıllı Telefon Bilgisayar

XİOAMİ UNUTULAN ŞİFREYİ KIRMA

Posted in Akıllı Telefon

TELEFONUN ORİJİNAL OLUP OLMADIĞINI SORGULAMA