Yeni Emeklilik Sistemi

Yeni Emeklilik Sistemi

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından hazırlanan yeni emeklilik sistemi ülkemizde bulunan milyonlarca emekliyi heyecanlandırdı. Tüm emeklilerin ilgisini üzerine çeken yeni emeklilik sistemi ise merak konusu oldu. İşte yeni emeklilik sistemi hakkında detaylar

Yeni Emeklilik Sistemi Nedir?

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın yaptığı açıklamaya göre emeklilik sistemi köklü bir reformla tamamen değiştirilecek. Yeni emeklilik sistemi hakkında şu an için somut bir açıklama yapılmadı. Sadece emeklilik sisteminin reform ile değiştirileceği aktarıldı. Yeni emeklik sisteminin nasıl olacağı hakkında net bir bilgi verilmedi ama yakın bir zamanda tekrar bir açıklama yapılarak yeni emeklik sistemi hakkında detayların verileceği düşünülmektedir.

Yeni Emeklilik Sistemi Ne Zaman Yürürlüğe Girecek?

T.C. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, yeni emeklilik sistemi ile ilgili tarihi ise şu şekilde belirtti: “Tüm paydaşların memnun olduğu bir emeklilik sistemi kurmak. Bu yıl içinde değişimi gerçekleştireceğiz.” Bu sözlerinden yeni emeklilik sisteminin bu sene içinde yürürlüğe gireceği anlaşılmaktadır.

webtoz.com
Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?