YKS’ye Kaç Gün Kaldı?

YKS’ye Kaç Gün Kaldı?

Üniversiteye girmek isteyen milyonlarca öğrencinin bu hayalini gerçekleştirebilmesi için girmesi gereken olan YKS 2019 hızla yaklaşmaktadır. Öğrenciler artık son çalışmalarını yaparak sınava hazırlanmaktadır. Peki bu sınava ne kadar süre kaldı? İşte YKS 2019 hakkındaki detaylar

YKS 2019 Ne Zaman Yapılacak?

YKS 2019, 15 Haziran 2019 tarihinde yapılacaktır. Sınav gün olarak Cumartesi günü yapılacaktır. Sınav salonlarına giriş saati en son 10.15 olarak belirlenmiştir. Öğrencilerin 10.15’ten en az yarım saat önce sınava girecekleri okulda olmaları önerilmektedir. Gerek stresi atabilmeleri için gerekse oluşabilecek her hangi bir sorunun önüne geçilmesi için bu önemli bir noktadır.

YKS 2019 Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Sınavın ardından asıl büyük bekleyiş başlamaktadır. Öğrencilerin sınav sonrası aldıkları puanı öğrenecekleri ve tercihlerini yapacakları dönemin başlangıcı olan tarih ise 18 Temmuz 2019 olarak belirlenmiş durumdadır. YKS’ye giren öğrenciler 18 Temmuz günü ÖSYM’nin sitesinden sınavdan aldıkları notu öğrenebilecekler. YKS’ye hazırlanan tüm öğrencilere şimdiden başarılar dileriz.

webtoz.com
Posted in Gündem

Vatandaşlık Vergisi

kıdem taminatı
Posted in Gündem

Tazminattan Vergi Kesintisi İadesi

Posted in Gündem

Yıllık Gelir Vergisi Beyannamesi

Posted in Gündem

İnternet Paylaşımı Ücretli Mi?