YOUTUBE VİDEO YÜKLEME AYARLARI

YOUTUBE VİDEO YÜKLEME AYARLARI

( YERLEŞTİRMELERE İZİN VER? )

Youtube video yükleme ayarları (yerleştirmelere izin ver ?),  yapabilmek için öncelikle kanalınıza bir isim belirlemeniz gerekmektedir. Bu isim daha sonradan değiştirilebilir. Ancak bu bilinme açısından sağlıklı bir durum olmamaktadır. Bu yüzden isim seçerken daha sonradan değiştirmeyeceğiniz bir isim seçmeniz daha iyi olacaktır.

Youtube video yükleme ayarları (yerleştirmelere izin ver ?), video yüklemeye başlandığında genelde youtube anlamsız birkaç harften oluşan bir isim verir yükleme yaparken, bu durumun yaşanmaması açısından anahtar kelimeli youtube dosyaları oluşturmak gerekmektedir.

Diğer aşamalarda yine başlık ve video ismi seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemlerde çarpıcı isimler daha çok kişinin videolara yönlenmesini sağlayacaktır. Bu adımdan sonra etiketlerin yapılması gerekmektedir. Bu etiketlemelerde videonun içeriğine göre kelime seçimi yapılması önemlidir. Bu sayede daha çok kişinin videoları görmesi mümkün olmaktadır.

Youtube yüklenen videolarınıza altyazı dosyası eklemeye izin vermektedir. Bu ister Türkçe ister başka diller için geçerli bir seçenektir. Bu al yazıları ekleyebilir ve o şekilde videonuzu yükleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın